5/6 Yo G's


Yo G's in Gig Harbor
(yes, that really is a blue sky!)
Girl date.....
.....to a very blah looking yogurt shop.
It should be noted - it costs 47 cents per ounce -
which is 10-15 cents more than the other shops I have visited recently. 
Also, note: You have to request a free sample cup -
 
I thought you could trust everyone in the Harbor?

Aurelia doesn't look like she's a fan.
She did warm up to the 'dulce de leche' flavor.
whoever makes the spoons for these shops is making a killing
 - they are all the same -
Has anyone else noticed the ironic/absurd size of the "small"?

Innofood Keto Crackers

My brother and his family are healthy eaters.  They buy foods I have no real interest in, except to have something new to try! These are fi...